Op 3 oktober vieren we de officiΓ«le opening van onze vernieuwde atletiekbaan. Iedereen is welkom om deze bijzondere dag samen met ons te vieren. Of je nu komt voor de wedstrijd, als supporter of voor de gezelligheid: er is de hele dag van alles te beleven.
ππππππππππππππππππππ
Ben jij al ingeschreven? Dit is jouw kans om te vlammen op de nieuwe baan, te presteren op een technisch onderdeel of eens iets nieuws uit te proberen.
Schrijf je snel in via atletiek.nu. De inschrijving sluit op 2 oktober om 07.00 uur. Meedoen is belangrijker dan winnen!
πππππ πππππ
π
πππ
We zijn trots dat atleet Jonas Phijffers ook aanwezig is. Hij zal de warming-up verzorgen voor de massastart.
Meer weten over Jonas? Lees het artikel over Jonas Phijffers.
π
πππππππππ ππππππππππππππππ
Niet van plan om mee te doen aan de clubkampioenschappen? Geen probleem. Kom gezellig langs tussen 10.00 en 11.00 uur voor het feestelijke ochtendprogramma, met de officiΓ«le openingsceremonie en de warming-up onder leiding van Jonas Phijffers.
ππππππππ & πππππ
We sluiten de dag gezamenlijk af. Vanaf 15.30 uur steken we de barbecues aan.
Voor leden is de barbecue gratis. Niet-leden betalen β¬10,-.
πππππππ πππ ππ ππ:
Zet 3 oktober in je agenda en kom naar AV Hanzesport. We zien je op de nieuwe baan!

