Grote Veldloop Vorden

Op 2 november organiseert A.V. Hanzesport de jaarlijkse Grote Veldloop. De loop is genoemd naar het natuurgebied “Het Grote Veld” bij Vorden. Het Grote Veld is één van de fraaiste natuurgebieden van de Achterhoek, met een grote variatie in het terrein, waar bos, hei en cultuurland elkaar afwisselen. Met de afwisselende ondergrond van paden, onverharde wegen zorgt ervoor dat je lichaam op verschillende manieren wordt uitgedaagd.

Het programma bestaat uit de volgende onderdelen:

  • 10.30 uur 2 km jeugdloop t/m 13 jaar.
  • 11.00 uur 7,3 km veldloop.
  • 11.00 uur 15,8 km veldloop

Alle afstanden bestaan uit één ronde.

Op de 15,8 km is er een verzorgingspost op de route. Bij de finish is er drinken en fruit voor de deelnemers. Voor elke deelnemer ligt bij de finish een leuke ‘groene’ herinnering klaar.

Voor-inschrijving is mogelijk tot en met 27 oktober via https://inschrijven.nl/form/2025110219413-nl

Na-inschrijven kan vanaf 09.00 uur bij Freewheel Sport en Recreatie, Netwerkweg 7 te Vorden. Daar is ook de start en finish, wel alleen online en d.m.v. scannen QR code, geen contante inschrijvingen.

De tijden worden geregistreerd door een GeVo-chip op het startnummer. Meer informatie over de loop kunt u vinden op www.hanzesport.nl

Zonder vrijwilligers geen evenement dankzij de inzet van onze vrijwilligers, kunnen wij de Grote Veldloop dit jaar weer organiseren. Maar er is nog altijd een tekort aan vrijwilligers. Wil je onze deelnemers en jezelf een leuke dag bezorgen? Je leert nieuwe mensen kennen, wordt goed verzorgd en krijgt ook nog eens een hoop waardering. Meld je aan via wegwedstrijden@hanzesport.nl