Commissies en contactpersonen

Ben je op zoek naar een contactpersoon of een commissie binnen de vereniging. In onderstaand overzicht vind je de contactpersonen van Hanzesport.

Heb je een algemene vraag of zoek je contact met iemand die niet in het overzicht staat? Vul dan het contactformulier in.

Bestuur
Voorzitter Jan Jansen voorzitter@hanzesport.nl
Secretaris Nelleke Flikkenschild secretaris@hanzesport.nl
Penningmeester Jan van den Belt penningmeester@hanzesport.nl
PR & Communicatie Vacature pr-communicatie@hanzesport.nl
Baanatletiek Ron Kwakkelaar baanatletiek@hanzesport.nl
Vrijwilligerscoördinator Susanne Beumer vrijwilligers@hanzesport.nl
Jeugdbestuur
Voorzitter Vacature
Administratie
Ledenadministratie Janet Groen ledenadministratie@hanzesport.nl
Incasso contributie Ad de Pagter incasso@hanzesport.nl
Fin. Administratie Jan van den Belt penningmeester@hanzesport.nl
Veiligheid
Vertrouwenspersoon (v) Janneke Hengeveld vertrouwenspersoon-v@hanzesport.nl
Vertrouwenspersoon (m) Jan Willem Hengeveld vertrouwenspersoon-m@hanzesport.nl
Trainerscoördinatie
Top Team Hanzesport (running) Herman IJzerman tuiterd@hotmail.com
Voorzitter en contact-persoon bestuur Peter Scholten peterscholten@telfort.nl
Contactpersoon trainers en loopgroepen Peter Scholten peterscholten@telfort.nl
Contactpersoon opleidingen Peter Scholten peterscholten@telfort.nl
Coördinatie Baanatletiek (excl. Masters) Simone Meijer-Spaargaren
Marlijn Bijker
hanzesportcoordinatie@gmail.com
Masters Baanatletiek Monica Kindervater monicakindervater@gmail.com
Nordic Walking en Sportief Wandelen Ronald Kruithof fam.kruithof@chello.nl
Atleten met beperking Eddy Groen e.groen1@telfort.nl
Wedstrijdorganisatie
Wedstrijdleider (weg en veld) Jan Rood rood.j@hetnet.nl
Wedstrijd Organisatie Commissie (WOC) Anneke van Jaarsveld woc@hanzesport.nl
Werp 5-Kamp en 3-Kamp Monica Kindervater monicakindervater@gmail.com
Jurycoördinator baanatletiek Anneke van Jaarsveld juco@hanzesport.nl
Materiaalvoorziening Dico Oprel
Ton Lucassen
dicooprel@gmail.com
ton.lucassen@kpnplanet.nl
Materiaalvoorziening (baanatletiek) Sjors den Boogert s.denboogert@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat Wegwedstrijden Anna Hulst
Wanda Heimensen
wegwedstrijden@hanzesport.nl
Wedstrijdsecretariaat C/D Junioren Erwin Horselenberg wedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Wedstrijdsecretariaat Indoor, Competitie, Senioren en  Masters Erwin Horselenberg wedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Clubrecords
Jeugd-Senioren Bernhard Pluim clubrecord@hanzesport.nl
Senioren-Masters Bernhard Pluim clubrecord@hanzesport.nl
Clubsponsoring
Sponsorcommissie Vacature sponsoring@hanzesport.nl
Communicatie
Website redactie Bob Winter webredactie@hanzesport.nl
Marianne van Amersfoort webredactie@hanzesport.nl
Nieuwsbrief redactie Joke Noordegraaf nieuwsbrief@hanzesport.nl
Annemieke Wijdieks nieuwsbrief@hanzesport.nl
Clubgebouw
Kantoor Janet Groen kantoor@hanzesport.nl
Job-Team (accommodatie en materialen) Gerrit Vos
Frank Nieuwhof
Harry Post
Hans Brinkman
Herman Terwel
Anton Kruiderink
antonkruiderink48@gmail.com
Technische storingen Harry Lubbers lubbers23@zonnet.nl
Diversen
Oud papier Coördinatie Gerjan de Ruiter gerjan2608@hotmail.com
Clubkleding Running Center
Frans Boerkamp
info@runningcenterzutphen.nl