Commissies en contactpersonen

Ben je op zoek naar een contactpersoon of een commissie binnen de vereniging. In onderstaand overzicht vind je de contactpersonen van Hanzesport.

Heb je een algemene vraag of zoek je contact met iemand die niet in het overzicht staat? Vul dan het contactformulier in.

Bestuur
VoorzitterRené Hombergenvoorzitter@hanzesport.nl
SecretarisMartin Jakobssecretaris@hanzesport.nl
PenningmeesterErwin Tuitertpenningmeester@hanzesport.nl
PR & CommunicatieVacaturepr-communicatie@hanzesport.nl
BaanatletiekRon Kwakkelaarbaanatletiek@hanzesport.nl
AlgemeenNiels Altena
Jeugdbestuur
VoorzitterVacature
Administratie
LedenadministratieJanet Groenledenadministratie@hanzesport.nl
Incasso contributieJan van den Beltincasso@hanzesport.nl
Fin. AdministratiePeter Kneefelboekhouding@hanzesport.nl
Veiligheid
Vertrouwenspersoon (v)Janneke Hengeveldvertrouwenspersoon-v@hanzesport.nl
Vertrouwenspersoon (m)Jan Willem Hengeveldvertrouwenspersoon-m@hanzesport.nl
Trainerscoördinatie
Top Team Hanzesport (running)Herman IJzermantopteam@hanzesport.nl
Contactpersoon trainers en loopgroepenRianne Nijhofrtc@hanzesport.nl
Coördinatie Baanatletiek PupillenVincent Hengeveldpupillen@hanzesport.nl
Coördinatie Baanatletiek JuniorenEvelyn Dunnebierjunioren@hanzesport.nl
Masters BaanatletiekMonica Kindervatermastersbaan@hanzesport.nl
Nordic Walking en Sportief WandelenRonald Kruithofwalking@hanzesport.nl
Atleten met beperkingTosca Lammersg-atleet@hanzesport.nl
Wedstrijdorganisatie
Wedstrijdleider (weg en veld)Petra van den Bergwegwedstrijden@hanzesport.nl
Wedstrijd Organisatie Commissie (WOC)Erwin Horselenbergwedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Werp 5-Kamp en 3-KampErwin Horselenbergwedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Jurycoördinator baanatletiekErwin Horselenbergwedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
MateriaalvoorzieningDico Oprel
Ton Lucassen
dicooprel@gmail.com
ton.lucassen@kpnplanet.nl
Materiaalvoorziening (baanatletiek)Leo Sneldersnelder15@zonnet.nl
Wedstrijdsecretariaat WegwedstrijdenAnna Hulst
Wanda Heimensen
wegwedstrijden@hanzesport.nl
Wedstrijdsecretariaat C/D JuniorenErwin Horselenbergwedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Wedstrijdsecretariaat Indoor, Competitie, Senioren en  MastersErwin Horselenbergwedstrijdsecretariaat@hanzesport.nl
Clubrecords
Jeugd-SeniorenBernhard Pluimclubrecord@hanzesport.nl
Senioren-MastersBernhard Pluimclubrecord@hanzesport.nl
Clubsponsoring
SponsorcommissieVacaturesponsoring@hanzesport.nl
Communicatie
Website redactieBob Winterwebredactie@hanzesport.nl
Nieuwsbrief redactieHenk-Jan Rietbergnieuwsbrief@hanzesport.nl
Annemieke Wijdieksnieuwsbrief@hanzesport.nl
Clubgebouw
KantoorJanet Groenkantoor@hanzesport.nl
Job-Team (accommodatie en materialen)Gerrit Vos
Dico Oprel
Harry Post
Louis Kok
Herman Terwel
jobteam@hanzesport.nl
Technische storingenHarry Lubberslubbers23@zonnet.nl
Diversen
Oud papier CoördinatieGerjan de Ruiteroudpapier@hanzesport.nl
ClubkledingRunning Center
Frans Boerkamp
info@runningcenterzutphen.nl